Priaugintos blakstienos. Amžinas klausimas: PLAUTI, AR NELIESTI ?!

Dėl senai atsiradusio mito, jog priaugintų blakstienų geriau neliesti, nejudinti ir šiukštu nešlapinti ir neplauti, klientai ir meistrai abipusiai susiduria su nemalonia problema- netinkama priaugintų blakstienų priežiūra, kuri galiausiai gali lemti akių uždegimus.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!
🔺Kas tai yra ir kaip tai atrodo?

➰Blefaritas – akių vokų uždegimas, kurį sukelia Demodex erkučių pagausėjimas ant blakstienų dėl netinkamos jų priežiūros.

➰Demodex erkutės- organizmas, gyvenantis blakstienos riebalinėje liaukoje, kuris atsiranda ir veisiasi per dulkes, bei sukelia stiprų niežėjimą aplink akis. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kad ,,mūsų tai neliečia‘‘ ar ,,man taip nenutiks‘‘. Bet dažnas klientas, o taip pat ir meistras kliento atžvilgiu ignoruoja pirmuosius požymius, vedančius į rimtesnes pasekmes.

➰Demodex erkučių sukelto Blefarito simptomai- akių vokų paraudimas, niežulys, patinimas, pleiskanojimas, traiškanojimas, sulipusios blakstienos.

Taigi❗️priaugintos blakstienos = padidinta rizika kauptis nešvarumams ir dulkėms ant akių = padidinta rizika erkučių veisimuisi = rizika vokų uždegimui!

Supratę grėsmes suvokiame, kad blakstienas plauti yra būtina.

🔺Rekomenduojama priežiūra.

Rinka pasirinkimui siūlo nemažai produktų blakstienų plovimui, tačiau gerai panagrinėjus, dauguma jų- nėra pilnai tikslingai sukurti akių sričiai ,ir savo sudėtyje turi agresyvių dirginančių medžiagų ir papildomų komponentų.

🔆Džiaugiuosi, galėdama rekomenduoti kol kas vienintelį rinkoje produktą, sukurtą Novax Pharma kompanijos, kuriančios produktus oftalmologams, kuris yra skirtas kasdienei priežiūrai, ir tinkantis priaugintoms blakstienoms prižiūrėti.

🔺Naviblef putos. Klinikiniais tyrimais ištirtas akių priežiūros produktas, skirtas kasdienei akių vokų ir blakstienų priežiūrai, siekiant nuplauti nešvarumus ir užkirsti kelią Demodex erkučių veisimuisi ir ilgainiui – blefaritui.

🔺Sudėtis- daugiaplanis veikimas.

➰Arbatmedžio aliejaus ekstraktas (konkrečiai kovai su Demodex, kliniškai įrodyta jų žūtis)

➰Pantenolis (regeneracijos procesams,minštinimui)

➰Tikras alavijas (drėkinimui)

➰Taurinas ( regeneracijos procesams)

➰Ramunėlių ekstraktas ( priešuždegiminis poveikis)

➰Išgrynintas vanduo

Teksto autorė: Eglė Jutaitė.