Mokytojai

Charming Look Academy Įkūrėja, Blakstienų Priauginimo, Liftingo, Antakių Architektūros SpecialistĖ Ir Trenerė

Ieva Pudževytė

Sveiki, aš esu Ieva, savo vizijas grožio industrijoje realizuoju nuo 2012- ųjų metų, kai, būdama vos šešiolikos, dar gyvendama savo gimtame mieste, svajodavau apie aukščiausias šios srities galimybes. Baigusi mokyklą išvykau į sostinę ir ten savo darbais vos per pusmetį pelniau daugybės nuoširdžių klientų pastikėjimą.

Siekdama dar aukštesnės darbo kokybės, Vilniuje baigiau Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos bakalauro studijas. Žinios, kasdien įgyjama nauja patirtis, noras atrasti tai, kas dar neatrasta, jaunatviškas užsispyrimas ir kiti „tikėjimai“ savo veikla visada vedė tik į priekį.

Šiandien džiaugiuosi daugeliu savo pasiekimų: esu daugkartinė tarptautinių blakstienų priauginimo čempionatų laimėtoja, tarptautinių čempionatų teisėja, skaitau pranešimus įvairiose konferencijose blakstienų priauginimo ir antakių modeliavimo tematika. 2015 metais sukurtas akademijos ir prekinio ženklo vardas Charming look. Kodėl Charming look? Tai reiškia “Žavingas žvilgsnis”. Ar Jūs kada nors patyrėte, koks galingas gali būti moters žvilgsnis?

Taigi, aš, Ieva, kuriu moters žvilgsnį – modeliuoju blakstienas ir antakius, nes visa tai kartu yra neatsiejami dalykai. Žavingas žvilgsnis – tai kelias ir į moters pasitikėjimą savimi.

Screenshot_63
Charming Look Academy Blakstienų Priauginimo Trenerė

Eglė Jutaitė

 

Eglė Jutaitė- blakstienų priauginimo specialistė ir trenerė turinti aukštąjį kosmetologijos išsilavinimą. Savo kelią blakstienų priauginimo sferoje pradėjo 2014m. ir jau šešerius metus ištikimai dirba Charming Look Academy. 

Eglė- ilgametė blakstienų specialistė, trenerė, bei konferencijų pranešėja. Meistrė visada pasiruošusi patarti ir padiskuoti įvairiais grožio klausimais, surasti ir įžvelgti geriausius sprendimus!

 Mokinėms negaili atskleisti savo “darbo paslapčių” ir ypatumų, nes tik taip galiu viršyti Jūsų lūkesčius! Atminkite, viskas įveikiama, svarbiausia noras ir užsidegimas!

 
Charming Look Academy Depiliacijos Trenerė

Jurgita Volčatskaitė

Džiaugiuosi prisijungusi prie „Charming Look“ komandos ir nekantrauju pasidalinti savo patirtimi. Sporto trenerės darbas, ilgametė savanorystė, paslaugų sfera – gyvenime išbandžiau įvairias veiklos sritis.

Ieškodama kardinalių pokyčių atradau save kosmetologijos srityje ir jau dešimt metų specializuojuosi teikdama depiliacijos paslaugas. Žinias gilinau tiek Lietuvos, tiek užsienio meistrų kursuose. Taip pat baigiau „Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos“ studijas Vilniaus kolegijoje.


Depiliacija man yra ne tik darbas, bet ir pomėgis bei aistra. Nuolat siekiu tobulėjimo ir domiuosi naujovėmis. Turiu ilgametės pedagoginės patirties ir mėgstu dalintis žiniomis, tad šiuo metu siūlau išsamius depiliacijos kursus.

Laukiu visų, norinčių įvairiapusiškai susipažinti su depiliacijos specifika ir įtvirtinti žinias praktinėje kursų dalyje. Man visada pirmas klientas, mano mokinys, tinkamai perduotos žinios ir toliau palaikomas rišys.

Jurgita-Volčatskaitė-e1554409809276
Greta-Lapinskienė
Charming Look Academy Blakstienų Liftingo Trenerė Ir Atstovė Žemaitijos Regione

Greta Lapinskienė

Sveiki, aš – Greta, esu blakstienų laminavimo/liftingo specialistė, nuo dabar jau – ir šaunios bei jaunatviškos Charming look komandos dalis.


Nuo mažens mane supo grožio srities specialistai – iš arti stebėdavau jų rankomis gražinamas moteris ir merginas, tad visada šie žmonės man atrodydavo lyg stebukladariai – tokius gražius moterų pokyčius matydavau…

Ilgainiui grožio samprata tobulėjo ir man pačiai dirbant modelio darbą. Tad visiškai neatsitiktinai, o būtent įkvėpta grožį kuriančių žmonių veiklos šioje srityje atsiradau ir aš.


Blakstienų gražinimas ir puoselėjimas tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi dar prieš trejus metus ir iki šiol moterų akis matau kaip meno kūrinį, o blakstienos – svarbiausia jo detalė, galinti būti labai iškalbinga ir besikeičianti, jeigu jis kuriama specialiso. Domiuosi naujausiomis technologijomis, tobulėjančiomis priemonėmis, tačiau, nors ir taip sparčiai besikeičiant grožio tendencijoms, lieku ištikima natūralumui – būtent šiuolaikinių priemonių pagalba Jūs galite pasijusti esančios natūralumo viršūnėje!


Lauksiu visų Jūsų susitikimuose, nes tik kartu sukursime grožį.